Walka z nadprogramowymi kilogramami

2017-08-21
Wielu z nas całe życie walczy z boczkami. Tysiące wykonywanych ćwiczeń, nie przynosi żadnych rezultatów. Cała praca włożona w zdrowy styl odżywiania idzie na marne po każdej małej porażce, po której przestajemy o siebie dbać.

Jak schudnąć?

To pytanie wałkowane tak często, że aż dla wielu brzmi po prostu śmiesznie. Powinniśmy więc je zadać mądrzej, aby wyznaczyć sobie od razu cel. Jak zredukować tkankę tłuszczową? Tak, od razu lepiej. Utnijmy od razu, ćwiczenia siłowe, w tym słynne brzuszki nie pomogą nam pozbyć się oponki, ale wzmocnią mięśnie. I dlatego warto je stosować, ale trzeba robić to z głową, aby się nie przetrenować.

Suplementacja?

Organizmowi powinniśmy pomóc pozbyć się nagromadzonych toksyn. Idealnie nada się do tego spirulina hawajska - więcej na stronie sklepu Evita, która przy okazji jest bogatym źródłem białka, witamin, a także mikro- oraz makroelementów. Dodatkowo zawarte są w niej substancje o działaniu antyoksydacyjnym, a także kwas gamma-linolenowy, który pomoże w walce z niezdrowym cholesterolem.

Inne korzyści stosowania spiruliny hawajskiej

Zbawiennie wpływa ona na alergików oraz cukrzyków. Pomaga zapanować nad chorobą i daje nadzieje na normalniejsze życie, w którym nie odczuwamy codziennie skutków tych dość uporczywych chorób.

Reasumując, jeśli chcemy zrzucić nadprogramowe kilogramy, powinniśmy sięgnąć do sprawdzonych metod i wspomóc proces naturalnymi środkami, do których zaliczyć można tę dość niepozorną algę.