Bebilon Profutura 3 mlekiem dla Juniora

2014-06-19

Jeżeli zastanawiasz się, jakie wybrać mleko dla swego dziecka, kiedy już przestaniesz karmić piersią, powinnaś zastanowić się wyborem mleka Bebilon Profutura 3, które to uznane jest za pełnowartościowe, bezglutenowe mleko modyfikowane. Bebilon ProFutura 3 to mleko w proszku, które jest przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Należy, więc zaznaczyć, że w tym wieku dieta dziecka jest już stosunkowo urozmaicona, dlatego też mleko modyfikowane powinno stanowić zaledwie jej część. 


Aby zdrowo rosło Jeśli pragniesz, aby twoje dziecko, ukończywszy pierwszy rok życia wciąż otrzymywało wszystkie niezbędne składniki mineralne oraz witaminy, stosując w jego diecie Bebilon ProFutura Junior 3, nie musisz obawiać się, że czegoś mu zabraknie. Dzieje się tak, dlatego, że to mleko modyfikowane to wyjątkowa receptura inspirowana badaniami nad ENP.

W składzie mleka Bebilonu Profutura 3 znajduje się między innymi kwas alfa-linolenowy, jaki to świetnie wpływa na rozwój mózgu, a także kwas pantotenowy i ryboflawina, które dbają o prawidłowy metabolizm energetyczny. Dodatkowo mleko zawiera także szereg innych witamin, które to dziecko może otrzymywać w prawidłowych ilościach.