Dieta dziecka a Enfamil 2

2014-06-15

Dbając o prawidłowy rozwój dziecka, należy pamiętać, że jednym z kluczowych elementów, które mają na niego znaczący wpływ jest dieta dziecka, a w niej kluczową rolę odgrywa dobór odpowiedniego mleka. Dieta ma szczególne znaczenie w pierwszych dwunastu miesiącach życia dziecka, kiedy to niezwykle dynamicznie się ono rozwija.

W specyficzne potrzeby żywieniowe dziecka doskonale wpisuje się modyfikowane mleko Enfamil 2, które stanowi doskonałą alternatywę tam, gdzie niemożliwe jest karmienie piersią. Jest to zbilansowana i kompletna kompozycja składników odżywczych odpowiedzialnych za prawidłowy wzrost i rozwój poszczególnych układów. Witamina C wzmacnia układ odpornościowy, B wspomaga przemiany energetyczne, wapń wpływa na prawidłowy wzrost kości i zębów a żelazo stoi na straży budowy czerwonych krwinek.

Obok tych najbardziej popularnych witamin i i minerałów, enfamil 2 ma coś jeszcze. Unikalną kompozycję kwasów tłuszczowych. Dzięki swoim składnikom i unikalnej kompozycji, mleko to sprawia, że dieta dziecka staje się dla niego stabilnym fundamentem rozwoju i wzrostu.