Rozszerzanie diety dziecka

2014-04-24

Współcześni rodzice nie mają łatwego życia, jeśli chodzi o podejmowanie wielu decyzji dotyczących pielęgnacji czy żywienia najmłodszych członków rodziny. Media, opinia publiczna, prasa fachowa - nieustannie bombardują ich informacjami, wskazówka i radami, od których mogą rzeczywiście dostać zawrotów głowy.

Mleko Bebiko 1 dobre - niedobre, Nan dobry - niedobry, smoczek tak - smoczek nie i takich przykładów można mnożyć i mnożyć. Jeśli do tej grupy dołączą jeszcze lekarze, którzy mają spory kredyt zaufania u debiutujących rodziców, to rodzice mogą stracić sporo nerwów i pieniędzy na niepotrzebne w ich przypadku środki ostrożności. Lekarze bowiem, nauczeni doświadczeniem, uwrażliwiają rodziców na problemy żywieniowe; na liczne problemy z alergią pokarmową czy AZS.

Tym czasem, w rzeczywistości znaczna większość dzieci może z powodzeniem, już od pierwszych tygodni życia, przyjmować mleko Bebiko 1. Jest to tradycyjne, znane od lat mleko modyfikowane, którego receptura jak najbardziej odpowiada współczesnym standardom i potrzebom żywieniowym najmłodszych. Mleko Bebiko 1 przeznaczone jest dla dzieci, u których nie stwierdzono problemów z tolerancją mleka, a doświadczenie wielu rodziców wskazuje, że jest bardzo delikatne i nie wywołuje problemów z gazami, biegunką czy kolką. Jest też dobrze tolerowane, a jego cena powoduje, że to mieszkalna po którą warto sięgnąć i wypróbować ją, zanim sięgniemy po produkty specjalistyczne.